Evde Keçe Baykuş Yapımı Şablonlu

 

 

1

 

Evde Keçe Baykuş Yapımı Şablonlu

Bir önceki yazımda sizlere keçe baykuş şablonu paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere güzel bir baykuş çalışması yapabilmeniz için güzel bir şablon paylaşacağım. Kolay bir şekilde keçe çalışması yaparken baykuş şablonundan yararlanabilecek ve keçeden baykuş figürleri yapabileceksiniz. Keçe baykuş modellerini sitemizde rahatlıkla görebilirsiniz. Sitemizdeki keçe kategorisinde birçok keçe çalışmasını, yapımını anlatan resimleriyle birlikte bulabilirsiniz. Evde keçe baykuş yapımı ile ilgili paylaşacağım şablonu kullanarak kısa sürede evde yastıklarınızın üzerine, süslemelerde kullanmak üzere çok güzel baykuş figürleri yapabilirsiniz. Evde keçe baykuş yapımı ile ilgili şablon ise şöyle ;

 

 

evde-kece-baykus-sablonlu-yapilisi

hibou senti – felt owl – fühlte owl

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeden Baykuş Yapımı - Şablonlu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir