Evde Keçeden Araba Şeklinde Çanta Yapmak

 

 

 

evde-keceden-araba-seklinde-canta-yapmak2

 

 

Evde araba şeklinde çanta yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde harika çalışmalar yapabilirsiniz. Evde keçeden yapılan çanta modellerini ise sitemizde yer alan keçe bölümüne bakarak bulabilirsiniz. Keçe çanta modeli yapmak için de bu güzel şablonu kullanabilirsiniz. Evde araba şeklinde çanta yapmak için keçe veya kumaş malzemesi kullanabilirsiniz.

Keçeden oyuncak yapmak ve benzeri birçok çalışmayı da sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Gerçekten harika çalışmalar paylaştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmanın da şablonunu bilgisayarınızın yazıcısından çıktı alarak keçe malzemesinin üzerinde kopyasını çıkarabilirsiniz. Her iki tarafını yaptıktan sonra alt ve yan kısmı için uzun bir parça kesip dikebilirsiniz. Bu güzel çalışma da malzemeler ise şöyle ;

  • keçe veya kumaş.
  • iğne iplik.
  • düğme.
  • çanta ipi.

Keçe malzemesinden çanta yapıp kullanabilirsiniz. Farklı çalışmalar yapabilir ve satışa da sunabilirsiniz. Evde keçeden araba şeklinde çanta yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-keceden-araba-seklinde-canta-yapmak

Keçeden araba şeklinde çanta yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Keçe çanta modeli yapmak için paylaştığım çalışmadan yararlanarak kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Daha değişik kumaş veya keçe malzemesi de kullanabilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmaya benzer birçok çalışmayı bu yazımın da altında bulabilirsiniz. Keçe kategorisine ulaşarak değişik keçeden çanta modellerinin yapımını anlatan çalışmalara ulaşabilirsiniz. Keçe çanta modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki adımları takip ederek kolaylıkla çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40883065

SEN KAÇ YILDIZ VERİRDİN ACABA? MERAK EDİYORUZ?
[TOPLAM: 0 ORTALAMA: 0]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*