Evde Keçeden Baykuş Anahtarlık Yapmak

 

 

0

 

KEÇEDEN BAYKUŞ ANAHTARLIK YAPIMI

Keçeden yapılanları paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere keçeden baykuş anahtarlık yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda keçe anahtarlık yapımı ile ilgili tüm detaylar verilmiş. Keçe malzemesi ile neredeyse her şey yapılabiliyor. Evde kolay yapılan keçe çalışmalarını sitemizde yer alan keçe kategorisinde bolca bulabilirsiniz.

Keçeden nevale yapımı, keçeden oyuncak yapımı ve keçeden yapılan çalışmaları detaylıca keçe bölümünde rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Yine bu makalemin sonunda keçe ile yapılmış birçok örnek çalışmaya da ulaşabileceksiniz. Onları da incelemenizi öneririm. Bu yazımda paylaştığım keçeden anahtarlık yapılışı çalışmasının tüm parçaları ve kalıpları resimli anlatımda verilmiş. Sizin yapmanız gereken keçe malzemesinden kalıplarını çıkarttıktan sonra dikerek veya silikon yapıştırıcı ile yapıştırdıktan sonra anahtarlık çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

Keçeden anahtarlık yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-keceden-baykus-anahtarlik-yapmak

Keçeden baykuş toka yapabilirsiniz. Keçeden baykuş kalıbını çıkarttıktan sonra ilk olarak gövde kısmını daha sonra ise göz ve diğer parçalarını kesip kenara çıkartmalısınız. Daha sonra üst üste hepsini dikerek başlayabilirsiniz. İçini ise pamuk ile doldurmanızı öneririm. Daha yumuşak ve sağlıklı olacaktır. Kolay gelsin.

source : http://www.usefuldiy.com/diy-felt-owl-lavender-sachet/

 

Daha önce paylaştığımız Desenli Kağıttan Minyatür Şemsiye Süs Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir