Evde Keçeden Baykuş Yapmak


evde-keceden-baykus-yapmak-737x415

Evde kolay baykuş yapmak için daha önce birçok şekilde güzel resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere keçeden baykuş yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde kolay yapılan keçe çalışmalarını sitemizde yer alan keçe kategorisinde sürekli olarak bulabilirsiniz. Evde keçeden baykuş broş yapmak için de bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz.

Şablonu verilen resimli anlatımdaki örneği sizde aynı şekilde keçeden yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi söyleyebilirim.


Yapmanız gereken keçe malzemesini şablonda ki gibi makas ile kestikten sonra iğne iplik veya silikon yapıştırıcı ile yapıştırmak ve çalışmayı tamamlamak. Şimdi sizleri evde keçeden kolay baykuş yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-keceden-baykus-yapmak

source : http://stylowi.pl/41758533

Polar Kumaştan Oyuncak Tavşan Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Evde Keçeden Baykuş Yapmak

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*