Evde Keçeden Baykuş Yapmak

 

 

1

 

Evde kolay baykuş yapmak için daha önce birçok şekilde güzel resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere keçeden baykuş yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde kolay yapılan keçe çalışmalarını sitemizde yer alan keçe kategorisinde sürekli olarak bulabilirsiniz. Evde keçeden baykuş broş yapmak için de bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz.

Şablonu verilen resimli anlatımdaki örneği sizde aynı şekilde keçeden yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi söyleyebilirim.

Yapmanız gereken keçe malzemesini şablonda ki gibi makas ile kestikten sonra iğne iplik veya silikon yapıştırıcı ile yapıştırmak ve çalışmayı tamamlamak. Şimdi sizleri evde keçeden kolay baykuş yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-keceden-baykus-yapmak

source : http://stylowi.pl/41758533

 

Daha önce paylaştığımız Polar Kumaştan Oyuncak Tavşan Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Psd indir dedi ki:

    Güzel olmuş :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir