Evde Keçeden Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Evde Keçeden Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde takı yapımı ile ilgileniyorsanız bu güzel çalışma çok hoşunuza gidecek. Evde keçeden bileklik yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evde el yapımı bileklik yapıp kullanabilirsiniz. Yine evden para kazanmak isteyen hanımlar varsa, bu çalışmayı yapıp kolayca satışa sunabilirler. Hatta turistik şehirlerde yaşayan bayanlara önerim, bu çalışmayı öğrenip yapabilirler ve evlerine ek kazanç elde edebilirler.

 

 

Evde keçeden bileklik yapılışı ile ilgili birçok paylaşımda bulunmuştum. Tüm diğer çalışmaları sitemizde yer alan keçe kategorisinde bulabilirsiniz. Keçe ile ilgili tüm çalışmalara ulaşabilirsiniz. Evde keçe ile çalışma yapmayı seviyorsanız ve farklı çalışmalarınız varsa sitemizin altında yer alan gönder yayınlayalım bölümünden bize gönderin yayınlayalım.

Filz-Armbänder – bracelets en feutre – felt wristbands

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Yazlık Kumaş Şort Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Aslı Yıldırım dedi ki:

    paylaşım için teşekkür ederim bileklik yapmak demek çok kolaymış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir