Evde Keçeden Çilek Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Keçeden Çilek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde keçe kullanarak çeşitli aktivitelerin yapımını sürekli olarak sizlere paylaşıyorum. Bu yazımda da yine sizlere keçe çalışması paylaştım. Evde keçeden çilek yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evde keçe ile çilek yapılışını kolayca öğrenebilirsiniz.

Keçeden yapılan çalışmaları sitemizde yer alan keçe kategorisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Keçe çalışmalarını ben çok seviyorum. Farklı keçe projeleri gördükçe de sizlere bu başlık altından paylaşıyorum. Evde keçeden çilek figürü yaparak çeşitli süslemelerde kullanabilirsiniz.

 

 

Çilek süsü ile kapınıza süs, dikeceğiniz yorganlara ponpon türünde süs yapabilir veya keçe çilek çalışmasını çeşitli amaçlarda da kullanabilirsiniz. Keçeden çilek yapıp buzdolabınız için magnet olarak da kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken keçe çileğin arkasına mıknatıs dikmek veya yapıştırmak yeterli olacaktır.

source

Filz Erdbeeren – fraises feutre – felt strawberries

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kartondan Çiçek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir