Evde Keçeden Çilek Yapımı – Resimli Anlatım

evde-keceden-cilek-yapimi

Evde Keçeden Çilek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde keçe kullanarak çeşitli aktivitelerin yapımını sürekli olarak sizlere paylaşıyorum. Bu yazımda da yine sizlere keçe çalışması paylaştım. Evde keçeden çilek yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evde keçe ile çilek yapılışını kolayca öğrenebilirsiniz.

Keçeden yapılan çalışmaları sitemizde yer alan keçe kategorisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Keçe çalışmalarını ben çok seviyorum. Farklı keçe projeleri gördükçe de sizlere bu başlık altından paylaşıyorum. Evde keçeden çilek figürü yaparak çeşitli süslemelerde kullanabilirsiniz.

Çilek süsü ile kapınıza süs, dikeceğiniz yorganlara ponpon türünde süs yapabilir veya keçe çilek çalışmasını çeşitli amaçlarda da kullanabilirsiniz. Keçeden çilek yapıp buzdolabınız için magnet olarak da kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken keçe çileğin arkasına mıknatıs dikmek veya yapıştırmak yeterli olacaktır.

source

Filz Erdbeeren – fraises feutre – felt strawberries

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*