Evde Keçeden Civcivli Not Defteri Yapımı – Anlatımlı

 

 

0

 

Evde Keçeden Civcivli Not Defteri Yapımı – Anlatımlı

Keçeden yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere keçeden civciv şeklinde çok güzel bir not defteri aparatı yapımını anlatan çalışma paylaşacağım. Evde keçeden civcivli not defteri yapabilmenizi gösteren çok güzel bir çalışma buldum. Bu çalışmayı izleyerek sizde evinizde keçeden civciv şeklinde not defteri tutacağı yapabilirsiniz. Görüntüsü çok sevimli ve okuyan çocuklarınızı sevindirecek güzel bir çalışma… Evde keçeden yapılan diğer çalışmaları sitemizde yer alan keçe kategorisinde bulabilirsiniz. Keçeden çok güzel çalışmalar yapılmakta… tüm bu güzel çalışmaları sitemizdeki keçe bölümünde kolaylıkla görebilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım keçeden civcivli not defteri yapılışı ile ilgili anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-keceden-civcivli-not-defteri-yapimi

fühlte Küken – felt chicks – poussins feutre

 

Daha önce paylaştığımız Evde Pizza Kutusundan Laptop Altlığı Yapılışı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir