Evde Keçeden Ekmek Dilimi Yapmak

 

 

0

 

KEÇEDEN KOLAY ANAHTARLIK YAPILIŞI

Keçeden yapılan süs çalışmalarına bir yenisini daha eklemiş olduk. Bu yazımda sizlere evde keçeden ekmek dilimi yapmak isteyenler için resimli anlatım paylaştım. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı yaparak süs şeklinde kullanabilirsiniz. Keçeden yapılan minyatür projeleri sürekli olarak sizlere paylaşıyorum.

Gerçekten harika çalışmalar olduğunu söyleyebilirim. Sitemizdeki keçe kategorisinde sürekli güzel keçeden yapılan çalışmaları bulabilirsiniz. Bu yazımda da yine minyatür keçe çalışması olarak evde keçeden ekmek dilimi yapmak isteyenler için anlatımlı bir çalışma paylaştım.

Adımları takip ederek sizde minyatür süs ekmek dilimi yapabilirsiniz. Evde keçeden minyatür ekmek dilimi yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • keçe.
  • iğne iplik.
  • makas.
  • siyah kalem.

Malzemeleri temin ettikten sonra ilk olarak ekmek diliminin kalıbını çizip, keçeden çıkartmanız gerekiyor. Ardından iki farklı renkteki keçe malzemesini üst üste dikerek çalışmaya devam edebilirsiniz. Renklerini kendinize göre de seçebilirsiniz.

 

 

Dikme işlemini ise yine belirgin renkteki iple yapabilirsiniz. Evde keçeden ekmek dilimi süsü yaparak ister anahtarlık olarak kullanabilirsiniz. İsterseniz buzdolabına magnet olarak kullanmayı tercih edebilirsiniz. Evde keçeden ekmek dilimi magnet yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

evde-keceden-ekmek-dilimi-yapmak

Keçeden ekmek dilimi anahtarlık yapmak isteyenler de bu güzel çalışmadan yararlanabilirler. Çalışmayı tamamladıktan sonra ister magnet isterseniz de anahtarlık olarak kendinize göre şekillendirebilirsiniz. Evde keçeden ekmek dilimi süsü yaparak hem eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Hem de kendinize yeni bir hobi edinmiş olursunuz. Kolay gelsin.

source : http://www.buzzfeed.com/peggy/definitively-cutest-diy-projects-of-all-time?utm_term=.bu4pDG5Jk&sub=2303365_1402186

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kuru Yapraklardan Kase Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir