Evde Keçeden El İşi Çantası Yapmak

 

 

0

 

Evde keçeden yapılan çalışmalara ek olarak bu yazımda sizlere çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Keçeden el işi çantası yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ki adımları takip ederek sizde çok güzel ve eğlenceli çantalar yapabilirsiniz.

Genelde bizim Türk kadınları el işi çantası yerine eczaneden aldıkları poşetleri veya janjanlı poşetleri el işi çantası yaparlar. Halbuki bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde keçeden el işi çantası yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Sizde kolaylıkla keçeden el çantası yapabilir ve el işi malzemelerinizi çantanızda taşıyabilirsiniz. Evde kolay yapılan keçe çanta modeli ile sizde çok güzel şık el işi çantası yapabileceksiniz.

 

 

Bu tür çalışmalar yapıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Yada turistik yerlerde satışa sunabilir ve para kazanabilirsiniz. Evde keçeden el işi çantası yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

evde-keceden-el-isi-cantasi-yapmak

source : http://stylowi.pl/19420346

 

 

Daha önce paylaştığımız Kumaştan Gömlek Süsü Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir