Evde Keçeden El İşi Çantası Yapmak

evde-keceden-el-isi-cantasi-yapmak-475x415

Evde keçeden yapılan çalışmalara ek olarak bu yazımda sizlere çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Keçeden el işi çantası yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ki adımları takip ederek sizde çok güzel ve eğlenceli çantalar yapabilirsiniz.

Genelde bizim Türk kadınları el işi çantası yerine eczaneden aldıkları poşetleri veya janjanlı poşetleri el işi çantası yaparlar. Halbuki bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde keçeden el işi çantası yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Sizde kolaylıkla keçeden el çantası yapabilir ve el işi malzemelerinizi çantanızda taşıyabilirsiniz. Evde kolay yapılan keçe çanta modeli ile sizde çok güzel şık el işi çantası yapabileceksiniz.

Bu tür çalışmalar yapıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Yada turistik yerlerde satışa sunabilir ve para kazanabilirsiniz. Evde keçeden el işi çantası yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

evde-keceden-el-isi-cantasi-yapmak

source : http://stylowi.pl/19420346

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*