Evde Keçeden Hayvan Figürleri Yapmak İçin Şablon

 

 

0

 

Evde Keçeden Hayvan Figürleri Yapmak İçin Şablon

Bu yazımda sizlere keçeden hayvan figürleri yapabilmeniz için hazır hayvan şablonları paylaşacağım. Şablonu yazıcıdan çıktı alabilir ve keçeden hayvan yapımı için kalıp haline getirip kullanabilirsiniz. Yada ekrana şeffaf kağıt tutarak kopyasını çektikten sonra keçe üzerinden kesme işlemini yapabilirsiniz. Keçeden hayvan figürü yapmak istiyorsanız, bu şablonlar oldukça işinize yarayacak. Keçeden hayvan yapımı ile ilgili paylaşacağım şablonu kullanarak harika figürler ortaya çıkarabilirsiniz. Evde keçeden hayvan yapımı ile ilgili sanırım ilk paylaşımım olacak. Bunun öncesinde insan figürlerinin şablonlarını paylaşmıştım. Bu yazımda ise evde keçeden hayvan figürleri yapımı ile ilgili şablonlar paylaşacağım.

 

 

kece-hayvan-sablonlari

modèle senti – felt template – Filz-Vorlage

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeden Uçak Yapımı İçin Şablon başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir