Evde Keçeden İnsan Yapmak İçin Şablonlar

 

 

1

 

Evde Keçeden İnsan Yapmak İçin Şablonlar

Keçeden yapılanlar köşesinden merhaba… bu yazımda sizlere yeni güzel şablonlar paylaşacağım. Biliyorsunuz keçeden bir şeyler yapmak istediğinizde size örnek çalışma veya şablon gerekir. Şablon olmazsa bazen hayal gücünüz ile bir şeyler yapmaya çalışırsınız. Ancak bazen başarılı olamazsınız.

 

 

Fakat yapacağınız çalışmanın bir örneği yada şablonu olduğunda kolayca keçeden kalıbını çıkarıp, diktikten sonra ortaya harika çalışmalar çıkarabilirsiniz. Bu yazımda da yine keçeden insan yapmak istiyorsanız, birkaç yeni şablon paylaşacağım. Umarım işinize yarar. Nette dolaşırken rastladığım bu güzel şablonları ilerleyen günlerde daha da farklı örnekleri ile çoğaltacağım. Bu yazımda paylaşacağım insan şablonları ise şöyle ;

modèle senti – felt template – Filz-Vorlage

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Püskül Nasıl Yapılır? 2 Dakikada Püskül Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Elif dedi ki:

    Merhabalar insan figürlerinin suratındalki pembelik ne ile Yapılıyor acaba ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir