Evde Keçeden Kase Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Evde Keçeden Kase Yapımı – Resimli Anlatım

Evde keçeden kase yapmak ister misiniz? bu yazımda sizlere paylaşacağım keçeden kase yapılışı ile ilgili resimli anlatımdan faydalanarak sizde evinizde küçük sevimli kaseler yapabileceksiniz. Evde keçeden kase yapılışı ile ilgili resimli anlatımdaki gibi keçe parçalarını kesip, birleştirme işlemini yaptıktan sonra dekoratif amaçlı olarak kullanabileceğiniz çok güzel keçe kaselere sahip olacaksınız. Evde keçeden yapılanlarla ilgili her gün güzel çalışmalar paylaşmaya çalışıyorum. Bu yazımda ise sizlere keçeden kase yapılışı ile ilgili güzel bir paylaşım yapacağım. Keçe ile uğraşmayı seviyorsanız ve keçeden çalışmalar yapmayı seviyorsanız, bu yazımda paylaşacağım keçe çalışmasını kolaylıkla evinizde yapabilirsiniz. Evde keçeden kase yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

feutre – felt – Filz

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeden Kolay Anahtarlık Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Burcu dedi ki:

    Merhaba keçeyi ne ile deliyorsunuz acaba? Ürünün isim ve fiyat bilgisini paylaşabilir misiniz rica etsem?
    Ellerinize sağlık,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir