Evde Keçeden Kelebek Figürü Yapmak

 

 

0

 

Evde Keçeden Kelebek Figürü Yapmak

Keçe çalışmalarını sürekli olarak paylaştığımı biliyorsunuz. Bu yazımda da sizlere evde keçeden kelebek figürü yapmak adlı güzel bir çalışma paylaştım. Keçe malzemesi ile birçok güzel süs çalışması, minyatür çalışmalar ve evde kullanabileceğiniz harika eşyalar yapılabildiğini biliyorsunuz. Sitemizde de sık sık keçe kategorisi ile kendin yap bölümünde paylaştığım çalışmalardan da haberiniz vardır mutlaka… yoksa bile hemen ilgili kategorilere göz atmanızı şiddetle öneririm.

Şimdi gelelim keçeden kelebek yapılışı ile ilgili çalışmanın nasıl yapıldığına ve şablonuna… bu yazımda paylaştığım keçe kelebek şablonu sayesinde sizde kalıpları çıkarıp, keçeden kelebekler yapabilecek ve istediğiniz yerde süs olarak veya çalışma olarak kullanabileceksiniz. Bu çalışmayı yapıp çocuklarınızın odasının kapısına veya duvarına da asabilirsiniz. Benim size önerim bu güzel çalışmayı yapıp ip bağlayarak keçeden kelebek sarkaç süs çalışmasına dönüştürmek. İnanın harika olacaklar ve görünecekler… böylece çocuklarınızın odasında keçeden kelebek sarkaç süs modelini yapıp asmış olacaksınız.

Keçeden kelebek yapımı için şablon şöyle ;

 

 

evde-keceden-kelebek-figuru-yapmak evde-keceden-kelebek-figuru-yapmak2

İlk resimde yapılmış örnek resimleri yer alıyor. Aynı çalışmayı siz hemen altındaki yani bu yazımın üstünde kalan keçe kelebek şablonundan yararlanarak yapabilirsiniz. Çalışmayı dediğim şekilde yapıp, süs olarak kullanabilirsiniz. Aynı şekilde yaptığınız keçeden kelebek çalışmasının arkasına mıknatıs yapıştırarak çok güzel bir buzdolabı için magnet de elde etmiş olursunuz. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz. Evini sevenler bu çalışmayı yapmalı… kolay gelsin.

 

Daha önce paylaştığımız Parmak Arası Terliği Plaj Terliğine Çevirme başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir