Evde Keçeden Kolay Anahtarlık Yapımı – Resimli Anlatım

1x1.trans

Evde Keçeden Anahtarlık Yapmak

Evde keçeden yapılan çalışmaları oldukça fazla paylaşmaya çalışıyorum. Bu yazımda sizlere keçeden anahtarlık yapımı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Daha önce de sizlere keçeden anahtarlık yapımını paylaşmıştım. Bu yazımda paylaşacağım çalışma ise daha farklı ve güzel bir çalışma… evde kolaylıkla sizde keçeden anahtarlık yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.


Yine keçeden anahtarlık yapıp, annenize veya babanıza da hediye edebilirsiniz. Aslında güzel bir doğum günü hediyesi seçeneği de olabilir. Çünkü keçeden yapılma ve el emeği göz nuru bir çalışma olacak. Yazımda paylaşacağım çalışma nette dolaşırken rastladığım güzel bir çalışma… sizde fikir edinebilir ve evinizde bu güzel çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde keçeden kolay anahtarlık yapımı ile ilgili anlatımlı resimler ise şöyle ;

clavier – key pad – Tastenfeld

Eski Bavullardan Raf Yapımı - Resimli Örnek başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Evde Keçeden Kolay Anahtarlık Yapımı – Resimli Anlatım

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*