Evde Keçeden Kolay Anahtarlık Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Evde Keçeden Anahtarlık Yapmak

Evde keçeden yapılan çalışmaları oldukça fazla paylaşmaya çalışıyorum. Bu yazımda sizlere keçeden anahtarlık yapımı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Daha önce de sizlere keçeden anahtarlık yapımını paylaşmıştım. Bu yazımda paylaşacağım çalışma ise daha farklı ve güzel bir çalışma… evde kolaylıkla sizde keçeden anahtarlık yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

 

 

Yine keçeden anahtarlık yapıp, annenize veya babanıza da hediye edebilirsiniz. Aslında güzel bir doğum günü hediyesi seçeneği de olabilir. Çünkü keçeden yapılma ve el emeği göz nuru bir çalışma olacak. Yazımda paylaşacağım çalışma nette dolaşırken rastladığım güzel bir çalışma… sizde fikir edinebilir ve evinizde bu güzel çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde keçeden kolay anahtarlık yapımı ile ilgili anlatımlı resimler ise şöyle ;

clavier – key pad – Tastenfeld

 

Daha önce paylaştığımız Eski Bavullardan Raf Yapımı - Resimli Örnek başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. ceyda dedi ki:

    güzelmiş keçeden yapılan ürünleriniz hoşuma gidiyor emeğinize sağlık takipteyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir