Evde Keçeden Kolay Beyaz Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Keçeden Kolay Beyaz Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde keçeden çiçek yapımı ile ilgili paylaştığım diğer çalışmalardan farklı olarak güzel bir çalışma paylaşacağım. Evde keçeden beyaz çiçek yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak kolay bir şekilde sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Keçeden çiçek yapılışı ile ilgili sitemizde birçok paylaşımı kolaylıkla keçe kategorisinde bulabilirsiniz. Keçeden yapılan çalışmaları olabildiğince her gün paylaşmaya çalışıyorum. Çünkü keçeden gerçekten de harika çalışmalar yapılmakta… bu yazımda paylaşacağım çalışmayı da resimli anlatımdan takip ederek, sizde evinizde yapabilir ve süs olarak yapacağınız beyaz çiçek figürünü kullanabilirsiniz. Evde keçeden kolay beyaz çiçek yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-keceden-beyaz-cicek-yapimi

fleurs en feutre – felt flowers – Filz Blumen

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kumaştan Kolay Çanta Yapımı - Şablonlu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir