Evde Keçeden Kolay Pembe Gül Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Keçeden Kolay Pembe Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Evinizde keçeden pembe gül yapıp, bunu bir vazoya koymak ister misiniz? evet bu yazımda sizlere evde kolaylıkla yapabileceğiniz güzel bir pembe gül çalışması paylaşacağım. Evde keçeden kolay pembe gül yapılışı ile ilgili bu çalışmayı evinizde sizde keçe yardımı ile yapabilirsiniz. Evde keçeden kolay pembe gül yapımı ile ilgili resimli anlatımı takip ederek sizde vazolarınızı şenlendirebilirsiniz. Keçeden yapılan birçok çalışmayı sitemizdeki keçe kategorisinde bulabilirsiniz. Bu yazımda ise sizlere yine keçe kullanarak harika bir pembe gül yapılışını anlatan resimli bir anlatım paylaşacağım. Bu sayede sizde evinize keçeden pembe güller yapıp, evinize dekoratif çiçek süslemesi yapabileceksiniz. Evde keçeden kolay pembe gül yapılışını anlatan resimli anlatımlar ise şöyle ;

 

 

evde-keceden-kolay-pembe-gul-yapimi

Rose senti – felt rose – Filz Rose

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kağıttan Kolay Orkide Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir