Evde Keçeden Minimon Oyuncak Yapmak

 

 

1

 

Evde keçeden minion oyuncak yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel ve keyifli bir çalışma paylaştım. Bu yazımda sizlere keçeden minimon oyuncak yapımı ile ilgili resimli bir anlatım paylaştım. Adım adım ne yapmanız gerektiği gözüküyor. Sarı keçe kullanıyorsunuz ve minimon oyuncağın tüm parçalarını yine diğer renklerdeki keçelerden oluşturarak resimli anlatımdaki adımlara göre oyuncağınızı oluşturabilirsiniz. Evde kolay minimon oyuncak yapmak isteyenler için daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Hatta minimon kitap ayracı yapmak isteyenlere de resimli anlatım paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma ise bir oyuncak çalışması ve resimli anlatımında tüm detaylar mevcut. Keçeden oyuncak minimon yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • sarı, mavi, siyah keçe.
  • makas.
  • iğne iplik.
  • pamuk veya yün.

Resimli anlatımda tüm detaylar verilmiş ve yapmanız gereken oyuncağın önce sarı keçeden taslağını çıkartıp, daha sonra parçaları birleştirmektir. Evde kolay keçeden minimon oyuncak yapmak isteyenler için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-keceden-minimon-oyuncak-yapmak

Keçeden oyuncak minimon yapmak isteyenlere harika bir resimli anlatım paylaştım. İlerleyen zamanda değişik minimon oyuncak çalışmalarını paylaşmaya devam edeceğim. Bu çalışmayı farklı malzemeden de yapabilirsiniz. Kumaştan minimon oyuncak yapmak isteyenler de bu resimli anlatımda gösterilen taslağı kullanabilirler. Minyatür minimon oyuncak yapımı ile ilgili değişik projeleri sitemizde yer alan minyatür projeler bölümünde bulabilirsiniz. Bu tür oyuncak çalışmaları ile hem çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Hem de pahalı oyuncaklar almamış olur ve evinize maddi bakımdan da katkınız olmuş olur. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/36107360

 

 

Daha önce paylaştığımız Yeni Kardiyo Egzersiz Hareketleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. burak tan dedi ki:

    Bence son yılların en tatlı oyuncakları minimon’dur. Tasarımı gerçekten olağanüstü. Bu oyuncakların son filmini izleyince içimden onlara karşı sempati bir kat daha arttı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir