Evde Keçeden Minion Yapımı Kalıp – Şablon

 

 

0

 

Evde Keçeden Minion Yapımı Kalıp – Şablon

Çocukların ve hatta günümüzde büyüklerin bile sevgilisi olan minionları sevmeyen yoktur. Bu yazımda sizlere güzel bir minion şablonu paylaşacağım. Minion kalıbını keçeden minion yapımında veya kumaştan minion yapımında kullanabilirsiniz. Yada kartondan minion süsü yapmak isterseniz, minion şablonunu dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Minion kalıbı sayesinde istediğiniz malzemeden kolayca çocuklarınıza oyuncak minion yapabilirsiniz. Süs minion yapmak isterseniz de yine minion şablonunu kolayca kullanabilirsiniz. Evinizde minion şablonunun çıktısını aldıktan sonra, istediğiniz boyutta güzel minion süsleri, minion magnet veya keçeden minionlar yapabilirsiniz. İlerleyen zamanda daha farklı minion örnekleri ile karşınızda olacağım. Buyurun keçeden minion şablonuna ;

 

 

evde-keceden-minion-yapimi-kalip-sablonlu-minion-ornegi

minion Vorlage – minion template – modèle de séide

 

 

Daha önce paylaştığımız 2016 Birbirinden Güzel Kuş Evi Maketleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir