Evde Keçeden Portakal Bardak Altlığı Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Keçeden Portakal Bardak Altlığı Yapımı – Resimli Anlatım

Bu güzel çalışma keçe ile yapılmış ve olağanüstü gözüküyor. Sizde bu çalışmayı kolayca yapabilirsiniz. Yapmanız gereken keçeden resimde gözüken çalışmayı parçalara ayırıp yapmak… son derece kolay gözüken bu çalışmayı aslında evde kolaylıkla yapabilirsiniz. Resimli örnekten yararlanarak keçeden küçük parçalar ile portakal figürünü kolayca yapabilirsiniz. İlk denemenizde benzetemeseniz bile sonraki yaptığınız çalışmalar muhakkak benzeyecektir. Bu çalışmanın anlatımı yok, sadece yapılmış halini paylaşmak zorunda kaldım. Ancak yapılışına dair bir çalışma bulursam hemen bu başlık altına iliştireceğim. Evde keçeden portakal şeklinde bardak altlığı yapımı ile ilgili örnek çalışma ise şöyle ;

 

 

evde-keceden-portakal-seklinde-bardak-altligi-yapimi

coasters feutre – felt coasters – Filz Untersetzer

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Origami Kırmızı Gül Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir