Evde Keçeden Resim Çerçevesi Yapımı – Keçe Resim Çerçeve Modelleri

 

 

0

 

Evde Keçeden Resim Çerçevesi Yapımı – Keçe Resim Çerçeve Modelleri

Evde yapılmış harika resim çerçevelerini bu başlıkta sizlere paylaşacağım. Evde keçeden resim çerçevesi yapmak çok kolay. Yapmanız gereken, paylaşacağım örneklere bakıp, aynı şekilde kalıp çıkarttıktan sonra parçaları birleştirmek…

Resim çerçevesi keçeden yapmak için size gereken tek şey şablondur. Şablon içinse size paylaşacağım bu başlıktaki resimlerden yararlanabilirsiniz.

 

 

Keçe resim çerçeve modellerini paylaşacağım bu başlıktaki birçok farklı çalışma gerçekten hoşunuza gidecek. Evde keçeden resim çerçevesi yapılışı ile ilgili daha önce size paylaşımda bulunmuştum.

Yine ilerleyen zamanlarda sizlere çok güzel keçeden çerçeve yapımı ile ilgili çalışmalar paylaşacağım. Evde keçeden yapılmış resim çerçeve modelleri ise şöyle ;

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Anı Çerçevesi Yapımı - Doğum Günü Çerçevesi Modelleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir