Evde Keçeden Saç Bandı Yapımı – Resimli Anlatım

evde-keceden-sac-bandi-yapimi-720x415

Evde Keçeden Saç Bandı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde keçeden yapılan kolay çalışmaları önünüze getirmeye devam ediyorum. Bu yazımda yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaşacağım. Evde keçeden saç bandı yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlara da önerim bu güzel çalışmayı öğrenmeleri yönünde… bu sayede satacakları farklı bir ürünleri olmuş olur.

Yapımı gayet kolay olan bu çalışmayı çocuklarınız içinde yapabilirsiniz. Aynı çalışmayı veya benzerini de yapabilirsiniz. Bu yazımın sonunda benzer çalışmaların linkleri belirecek. Dilerseniz diğer çalışmalara da göz atabilirsiniz. Keçeden yapılan birçok çalışmayı sitemizdeki keçe kategorisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Keçeden saç bandı yapılışını öğrenin ve sizde çocuklarınıza veya yeğenlerinize hediye edin.

source : http://www.boho-weddings.com/2013/09/16/diy-tutorial-vintage-inspired-floral-headband/

polaire bandeau – fleece headband – Fleece-Stirnband

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*