Evde Keçeden Saç Bandı Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Keçeden Saç Bandı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde keçeden yapılan kolay çalışmaları önünüze getirmeye devam ediyorum. Bu yazımda yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaşacağım. Evde keçeden saç bandı yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlara da önerim bu güzel çalışmayı öğrenmeleri yönünde… bu sayede satacakları farklı bir ürünleri olmuş olur.

 

 

Yapımı gayet kolay olan bu çalışmayı çocuklarınız içinde yapabilirsiniz. Aynı çalışmayı veya benzerini de yapabilirsiniz. Bu yazımın sonunda benzer çalışmaların linkleri belirecek. Dilerseniz diğer çalışmalara da göz atabilirsiniz. Keçeden yapılan birçok çalışmayı sitemizdeki keçe kategorisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Keçeden saç bandı yapılışını öğrenin ve sizde çocuklarınıza veya yeğenlerinize hediye edin.

source : http://www.boho-weddings.com/2013/09/16/diy-tutorial-vintage-inspired-floral-headband/

polaire bandeau – fleece headband – Fleece-Stirnband

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Ayakkabı Yenileme - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir