Evde Keçeden Sarı Gül Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Evde Keçeden Sarı Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Evde keçeden çiçek yapımı ile ilgili bir önceki yazımda paylaştığım gibi yine sizlere güzel bir çalışma paylaşacağım. Bu yazımda paylaşacağım çalışma sonucunda sarı güller yapacak ve vazolarınızı güzelleştireceksiniz. Evinizde keçeden çiçekler yapıp, evinizi dahada güzelleştirebilirsiniz. Evde yapma çiçek yapımını seviyorsanız, bu işlemi keçe ile yapmalısınız. Evde keçeden sarı gül yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımda ki adımları uygulayarak, sizde evinizde keçeden çiçekler yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Keçeden çiçek yapılışı ile ilgili diğer çalışmalarımıza da göz atmanızı öneririm. Çünkü hemen hemen her gün keçeden çiçek yapımı ile ilgili birçok yeni çalışmayı sitemizde paylaşmaya çalışıyorum. Bu yazımda da yine sizlere evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için keçeden sarı gül yapılışı ile ilgili resimli bir anlatım paylaşacağım.

 

 

evde-keceden-sari-gul-yapimi

Filz blüht – felt flowers – fleurs en feutre

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeden Kolay Pembe Gül Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. aysun dedi ki:

    güzelmiş beğendim, bende yaptım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir