Evde Keçeden Sarı Gül Yapımı – Resimli Anlatım

1x1.trans

Evde Keçeden Sarı Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Evde keçeden çiçek yapımı ile ilgili bir önceki yazımda paylaştığım gibi yine sizlere güzel bir çalışma paylaşacağım. Bu yazımda paylaşacağım çalışma sonucunda sarı güller yapacak ve vazolarınızı güzelleştireceksiniz. Evinizde keçeden çiçekler yapıp, evinizi dahada güzelleştirebilirsiniz. Evde yapma çiçek yapımını seviyorsanız, bu işlemi keçe ile yapmalısınız. Evde keçeden sarı gül yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımda ki adımları uygulayarak, sizde evinizde keçeden çiçekler yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Keçeden çiçek yapılışı ile ilgili diğer çalışmalarımıza da göz atmanızı öneririm. Çünkü hemen hemen her gün keçeden çiçek yapımı ile ilgili birçok yeni çalışmayı sitemizde paylaşmaya çalışıyorum. Bu yazımda da yine sizlere evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için keçeden sarı gül yapılışı ile ilgili resimli bir anlatım paylaşacağım.


evde-keceden-sari-gul-yapimi

Filz blüht – felt flowers – fleurs en feutre

Evde Keçeden Kolay Pembe Gül Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Evde Keçeden Sarı Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*