Evde Keçeden Tavşan Şeklinde Terlik Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Keçeden Tavşan Şeklinde Terlik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde keçeden tavşan terlik yapmaya ne dersiniz? Daha önce de buna benzer çalışmaları paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere keçeden terlik yapımını paylaşacağım. Ancak keçeden tavşan şeklinde terlik yapımını anlatan güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Resimli anlatımdaki direktifleri uygularsanız, sizde evinizde bu güzel çalışmayı keçeden yapabilirsiniz. Keçeden tavşan terlik yapımı ile ilgili resimli anlatımda şablon da yer almaktadır. Şablondan yararlanarak kısa sürede evinizde eğlenceli tavşan terlikler yapabilirsiniz. İster kendinize isterseniz de çocuklarınıza bu güzel çalışmayı yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Evde keçeden tavşan şeklinde terlik yapımı ile ilgili anlatım ise şöyle ;

evde-keceden-tavsan-terlik-yapimi2

 

 

evde-keceden-tavsan-terlik-yapimi evde-keceden-tavsan-terlik-yapimi2

Filzpantoffeln – felt slippers – pantoufles de feutre

 

 

Daha önce paylaştığımız Evin Bahçesine Yapay Havuz Yapılışı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir