Evde Keçeden Uçak Yapımı İçin Şablon

 

 

0

 

Evde Keçeden Uçak Yapımı İçin Şablon

Keçeden uçak yapılışı ile ilgili paylaşacağım şablonu kullanabilirsiniz. Keçeden çocuklarınıza oyuncak uçak yapmak istiyorsanız, bu paylaşacağım şablon çok işinize yarayacak. Evde keçeden uçak yapılışı ile ilgili resimli örneği inceleyebilir ve kalıbını çıkarttıktan sonra keçeden uçak yapılışını tamamlayabilirsiniz. Evde keçeden uçak yapımı ile ilgili sanırım bu ilk paylaşımım. İlerleyen günlerde keçeden yapılan oyuncak şablonlarını paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımdan sonra yine sizlere keçeden yapılacak güzel bir çalışmanın şablonunu paylaşacağım. Evde keçeden oyuncak yapımı ile ilgili şablonları paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımda paylaşacağım evde keçeden uçak yapımı için şablon ise şöyle ;

 

 

evde-keceden-ucak-yapimi-icin-sablon

Filz-Vorlage – felt template – modèle senti

 

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeden İnsan Yapmak İçin Şablonlar başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir