Evde Keçeden Yapılmış Bozuk Para Cüzdan Modelleri 2016

 

 

0

 

Evde Keçeden Yapılmış Bozuk Para Cüzdan Modelleri 2016

Çok güzel bir çalışma ile yine karşınızdayım. Keçeden yapılanlar köşesine bu kez bozuk para cüzdanı çalışması paylaşıyorum. Bu yazımda keçeden bozuk para cüzdanı yapımı ile ilgili anlatım paylaşmıyorum. Ancak örnek çalışma resimleri paylaşacağım. Eğer keçeden çalışmalar yapıyorsanız, bu paylaşacağım çalışmalardan fikir edinebilirsiniz. Gerçekten güzel çalışmalar ve benzerlerini sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

 

Paylaşacağım örnekler alıntı olup, yapılışlarını anlatan çalışmaları ilerleyen günlerde sizlere paylaşacağım. Ancak keçeden para cüzdanı yapılışı ile ilgili çalışmaları sitemizde yer alan keçe kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yine keçeden cüzdan yapımını anlatan birçok çalışmayı kendin yap ve keçe kategorilerinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Evde keçeden yapılmış bozuk para cüzdanları ise şöyle ;

 

Filz Portemonnaie – felt wallet – portefeuille senti

 

Daha önce paylaştığımız Atkı Bağlama Şekilleri - Atkı Nasıl Bağlanır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir