Evde Keçeden Yapılmış Bozuk Para Cüzdan Modelleri 2016


keceden-bozuk-para-cuzdani-yapimi5

Evde Keçeden Yapılmış Bozuk Para Cüzdan Modelleri 2016

Çok güzel bir çalışma ile yine karşınızdayım. Keçeden yapılanlar köşesine bu kez bozuk para cüzdanı çalışması paylaşıyorum. Bu yazımda keçeden bozuk para cüzdanı yapımı ile ilgili anlatım paylaşmıyorum. Ancak örnek çalışma resimleri paylaşacağım. Eğer keçeden çalışmalar yapıyorsanız, bu paylaşacağım çalışmalardan fikir edinebilirsiniz. Gerçekten güzel çalışmalar ve benzerlerini sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz.


Paylaşacağım örnekler alıntı olup, yapılışlarını anlatan çalışmaları ilerleyen günlerde sizlere paylaşacağım. Ancak keçeden para cüzdanı yapılışı ile ilgili çalışmaları sitemizde yer alan keçe kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yine keçeden cüzdan yapımını anlatan birçok çalışmayı kendin yap ve keçe kategorilerinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Evde keçeden yapılmış bozuk para cüzdanları ise şöyle ;

 

Filz Portemonnaie – felt wallet – portefeuille senti

Atkı Bağlama Şekilleri - Atkı Nasıl Bağlanır? başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*