Evde Keçeyle Yastık Süsleme


Evde kolay yastık süsleme çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Yapımını detaylı gösteren resimli anlatımdaki gibi sizde keçeden yastık süsleme çalışmaları yapmayı öğrenebilirsiniz.

Keçeden kolay yastık süsleme çalışması ile evinizdeki tüm yastıkları çiçek şeklinde süsleyebilirsiniz. Yapılmış örneği de bulunan resimli anlatımdaki gibi sizde evde keçeyle yastık süsleyebilirsiniz. Böylece evinizi güzelleştirecek çiçekli yastık modeline de sahip olabilirsiniz.

Evleri bazen bir yastık bile görünümünü değiştirebiliyor. Bu yüzden evde süsleme çalışmaları ve dekorasyon fikirleri olarak bu tür çalışmaları sürekli buldukça paylaşmaya çalışıyorum.

Şimdi sizleri evde keçeden yastık süsleme çalışması yapmayı gösteren güzel bir resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-keceyle-yastik-susleme

source : http://stylowi.pl/22069557

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*