Evde Keçeyle Yastık Süsleme

 

 

0

 

Evde kolay yastık süsleme çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Yapımını detaylı gösteren resimli anlatımdaki gibi sizde keçeden yastık süsleme çalışmaları yapmayı öğrenebilirsiniz.

Keçeden kolay yastık süsleme çalışması ile evinizdeki tüm yastıkları çiçek şeklinde süsleyebilirsiniz. Yapılmış örneği de bulunan resimli anlatımdaki gibi sizde evde keçeyle yastık süsleyebilirsiniz. Böylece evinizi güzelleştirecek çiçekli yastık modeline de sahip olabilirsiniz.

Evleri bazen bir yastık bile görünümünü değiştirebiliyor. Bu yüzden evde süsleme çalışmaları ve dekorasyon fikirleri olarak bu tür çalışmaları sürekli buldukça paylaşmaya çalışıyorum.

 

 

Şimdi sizleri evde keçeden yastık süsleme çalışması yapmayı gösteren güzel bir resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-keceyle-yastik-susleme

source : http://stylowi.pl/22069557

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kartondan Mickey Mouse Taç Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir