Evde Keçeyle Yastık Süsleme Yapılışı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Keçeyle Yastık Süsleme Yapılışı – Resimli Anlatım

Evde keçe kullanarak bir takım süsleme çalışmaları yapabilirsiniz. Evinizdeki kırlentlerinizi veya dekoratif yastıklarınızı süsleyebilirsiniz. Keçeden çiçek süsü yapıp yastıklarınızın üzerine dikebilir ve onlara çeşitli havalar katabilirsiniz. Evinizde bu çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde aynı çalışmayı yastıklarınıza uygulayabilirsiniz. Evde yastık süsleme ile ilgili ilk paylaşımım olacak bu yazımdaki resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede evinizdeki tüm kırlentleri süsleyebilirsiniz. Evde yastık süsleme ile ilgili diğer paylaşımları da yine sitemizde dekorasyon kategorisinde bulabilirsiniz. Evde keçeyle yastık süsleme işlemini anlatan resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-keceyle-yastik-susleme-keceden-yastik-susu-yapimi-evde-kirlent-susleme

oreiller sentait ornements – pillow felt ornaments – Kissen fühlte Schmuck

 

Daha önce paylaştığımız Evde Plastik Tabaktan Kolay Kase Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir