Evde Kelebek Kanatları Yapımı – Çocuklar İçin

 

 

1

 

Evde Kelebek Kanatları Yapımı – Çocuklar İçin

Özellikle kız çocuklarını yakından ilgilendiren önemli bir konuya değineceğim. Bu yazımda paylaşacağım çalışma sayesinde sizde evde kelebek kanatları yapımını öğrenecek ve çocuklarınıza peri kanatları yapabileceksiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma için sizlere gerekli olan malzemeler ise keçe, kumaş, saten, bez, yapıştırıcı, kurdele, makas ve süsleme için boncuk…

Evde bu güzel çalışmayı yapabilmeniz için sizlere bu yazımda güzel resimli anlatımlar paylaştım. Bu sayede aşama aşama adımları takip ederek sizde çocuklarınıza peri kanadı yapabilirsiniz. Yapımı oldukça basit ve eğlenceli olan bu çalışmayı kendinize göre de değiştirebilirsiniz. Süslemesini farklı materyaller kullanarak da yapmanız mümkün.

 

 

evde-peri-kelebek-kanatlari-yapimi-cocuklar-icin

source : http://www.fabartdiy.com/diy-beautiful-nylon-butterfly-fairy-wings/

ailes de papillon – butterfly wings – Schmetterlingsflügel

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Kitap Ayracı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir