Evde Kibrit Çöpünden Minyatür El Arabası Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kibrit Çöpünden Minyatür El Arabası Yapımı – Resimli Anlatım

Kibrit çöpünden yapılan çalışmalara bayılıyorum. Nette dolaşırken rastladığım bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istiyorum. Yapımı oldukça kolay ve eğlenceli olan bu çalışmayı sizlerde evinizde yapabilirsiniz. Evde kibrit çöpünden minyatür el arabası yapılışı ile ilgili belki başka çalışmalar gördünüz. Hatta sitemizde de kibrit çöpünden yapılan çalışmalar adı altında bu çalışmanın tamamlanmış halini paylaşmış olabilirim. Fakat bu yazımda sizlere kibrit çöpünden el arabası yapılışı ile ilgili anlatımlı resimlerini paylaşacağım. Bu tür çalışmaları seviyorsanız ve yaparken eğleniyorsanız, bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımda ki adımları takip ederek, sizde evinizde bu sevimli çalışmayı yapabilirsiniz. Evde kibrit çöpünden minyatür el arabası yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 

 

Modellautos – miniature car – voiture miniature

 

Daha önce paylaştığımız Yeni Evde Kolay Ali Nazik Tarifi - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir