Evde Kibrit Kutusundan Minyatür Çekmeceli Dolap Yapımı

 

 

1

 

Evde Kibrit Kutusundan Minyatür Çekmeceli Dolap Yapımı

Bu yazımdaki paylaşacağım çalışma minyatür sanatını sevenlere gelsin. Evde kibrit kutuları ile birçok insan değişik aksesuarlar, süsler, minyatür çalışmalar yapmakta… bu yazımda ise yine küçük çalışmalar yapacağız.

Evde kibrit kutusundan minyatür çekmeceli dolap yapılışı ile ilgili paylaşacağım çalışma sayesinde sizde heves ederseniz, hemen izleyeceğiniz video sonrası aynı çalışmayı evinizde yapabilirsiniz.

Evde kibrit çöplerinden ev yapılışı ile ilgili çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda paylaşacağım çalışma ise kibrit çöplerinden değil de, daha çok kibrit kutularından yapılacak olan bir çalışma…

 

 

Evde Kibrit Kutusundan Minyatür Çekmeceli Dolap Yapımı

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Yaka Kolye Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. halil erol dedi ki:

    çok başarılı bir proje mi desen hobi mi desem . Kaliteli düşünen kaliteli işler yapar örnek olarak da bunu gösterebiliriz . Başarılar hiç bir zaman tesadüf olmamıştır .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir