Evde Kitap Kaplıklarından Süs Çiçeği Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kitap Kaplıklarından Süs Çiçeği Yapımı – Resimli Anlatım

Okul zamanı evinizde çocuklardan arta kalan kitap kaplıklarını değerlendirmeye ne dersiniz? Kitap kaplıkları ile harika dekoratif süs çiçekleri yapabilirsiniz. Resimli anlatımını paylaşacağım bu yazımdaki çalışmayı kolaylıkla sizde evinizde yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan kuru ağaç dalları, farklı desende kitap kaplıkları, makas ve yapıştırıcı… tüm bu malzemeleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Daha sonra bir saksı içerisine toprak koyduktan sonra, kuru ağaç dallarını farklı aralıklarla dizip, yapraklarını ise kitap kaplıklarından yaprak şeklinde keserek yapıştırmanız yeterli olacaktır. Evde kitap kaplıklarından süs çiçeği yaparak, evinizi daha da güzelleştirebilirsiniz. Kitap kaplıklarını kullanarak çok güzel dekoratif süs çiçekleri veya yapay çiçekler yapabilirsiniz. Bu güzel çalışmanın resimli anlatımı ise şöyle ;

 

 

evde-kitap-kapliklarindan-sus-cicegi-yapimi

motif de fleur – flower pattern – Blumenmuster

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Plastik Şişeden Kapı Süsü Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir