EVDE KIZILDERİLİ ÇADIRI YAPMAK

 

 

0

 

Evde çocuklar için kızılderili çadırı yapmak isteyenlere çok güzel ve kolay yapılan bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Yapımı oldukça kola yolan bu çalışma da yapmanız gereken malzemeleri temin ettikten sonra sırasıyla adımları uygulamak.

Tahta veya çubukları temin ettikten sonra çadır için kullanacağınız kumaşı iyi seçmenizde de fayda var. Evde kızılderili çadırı yapmak için daha önceden paylaştığım çalışma karşınıza çıkacaktır.

Onu da inceleyerek çocuklarınız için daha farklı çadır yapmayı da öğrenebilirsiniz. Çocuklarınız her zaman bu tür kendilerini huzurlu hissettikleri küçük minyatür ev çalışmalarını sevmiştir.

Küçükken bizde köylerde divanların altına girer ve orayı kendi evimizmiş gibi hissederdik. Hatta kuytu köşe varsa oraya divan örtüsü yada kapatmak için tül perde türü şeylerle kapatır kendimize minik evler yapardık.

 

 

Bu çalışma sayesinde daha modern daha güzel görünüme sahip çadırlarla çocuklarınızı sevindirebilir ve eğlendirebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay kızılderili çadırı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kizilderili-cadiri-yapmak

source : pinterest.com

 

Daha önce paylaştığımız HAVLU KENARINA KURDELE SÜS YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir