Evde Kokteyl Şemsiyelerinden Kapı Süsü Yapımı

 

 

0

 

Evde Kokteyl Şemsiyelerinden Kapı Süsü Yapımı

Farklı kapı süsü çalışmalarını önünüze getirmeye devam ediyorum. Daha önce sitemde sizlere kolay kapı süsü yapımı ile ilgili birçok paylaşımda bulunmuştum. Bu yazımda ise sizlere kokteyl şemsiyesi kullanılarak yapılan harika bir kapı süsü paylaşacağım. Anlatımı yok ama yapımı oldukça basit gibi gözüküyor.

Yapı marketlerden satın alacağınız bir simit üzerine oldukça fazla kokteyl şemsiyesini yapıştırmanız yeterli olacaktır. Bu çalışmayı isterseniz kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapımı zor gözükmüyor. Yaptıktan sonra kapınıza süs olarak kullanabilirsiniz.

Yine kokteyl şemsiyesini farklı alanlarda da kullanabilirsiniz. Masa süslemesi, pasta süslemesi veya değişik süslemelerde kokteyl şemsiyelerini kullanabilirsiniz. Evde kokteyl şemsiyelerinden yapılmış kapı süsü örneği ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-kokteyl-semsiyesinden-kapi-susu-yapimi

parapluie cocktail – cocktail paraply – cocktail umbrella

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Kitap Ayracı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir