Evde Kola Şişesinden Tablo Yapımı – Resimli Anlatım

evde-kolas-sisesinden-resim-yaprak-desen-yapimi2-605x415

Evde Kola Şişesinden Tablo Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kola şişesinden yararlanarak yapacağınız resimlere veya tablolara desenler verebilirsiniz. Paylaşacağım çalışmada gördüğünüz gibi kola şişesinin dip kısmını desen yapmak için kullanılmış. Sizde evinizde kağıda veya tabloya resim çizeceğiniz zaman, oluşturduğunuz bir ağaç şekline kolaylıkla yaprak deseni yapabilirsiniz.

Yapması çok kolay olan bu işlem için boş bir pet şişe yeterli oluyor. Dip kısmını boyaya batırdıktan sonra resminize bir kereye mahsus bastırmanız yeterli oluyor. Gerçekten güzel bir çalışma ve iyi bir fikir bence… sizde eğer resim işleriyle uğraşıyorsanız, bu çalışma aklınızın bir köşesinde muhakkak dursun. İşinize yarayabilir.

PET-Flaschen-Design – PET bottle design – PET design de la bouteille

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*