Evde Kolay 3D Kalpli Kart Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kolay 3D Kalpli Kart Yapımı – Resimli Anlatım

Nette gezinirken rastladığım çok güzel bir çalışmayı sizlere de paylaşmak istiyorum. Evde kolay bir şekilde bu çalışmayı yapabilir ve sevgililer gününde sevdiğinize mektup içinde bu güzel 3D kalpli kartı verebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı evinizde kısa sürede yapabilir ve 3D kalp kartları yapıp sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Bu tür çalışmaları seviyorsanız sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde bir dünya çalışma bulunuyor. Hepsini incelemenizi öneririm. Bu yazımda paylaşacağım evde kolay 3D kalpli kart yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlar sayesinde sizde 3D kart yapımını öğrenebilecek ve evinizde eğlenerek bu güzel çalışmayı yapabileceksiniz. Evde kolay bir şekilde 3D kart yapımını anlatan resimli anlatımlar ise şöyle ;

 

 

source : http://www.minieco.co.uk/valentines-day-pixely-popup-card/

3d Herz-Karte – 3d heart card – 3d carte de coeur

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kartondan Duvara Kuş Süsü Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir