Evde Kolay Ahşap Sandalye Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kolay Ahşap Sandalye Yapımı – Resimli Anlatım

Ahşaptan çok güzel bir sandalye yapımını paylaşacağım. Resimli anlatımlara bakarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tahtaları marangozlar da yaptırabilir veya satın alabilirsiniz. Yapımını resimli anlatımlardaki adımları takip ederek kendiniz evinizde eğlenerek yapabilirsiniz. Sonuç ise ortaya harika bir ahşap sandalye çıkmaktadır.

 

 

Dekoratif olarak evinize, balkonunuza veya bahçenize harika bir görüntü sağlayacak olan bu çalışmaya mutlaka göz atmalısınız. Evde kolay ahşap sandalye yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimler son derece anlaşılır ve adımları takip etmeniz durumunda yapamama gibi bir şansınız yok. Bu tip çalışmaları olabildiğince paylaşmaya çalışıyorum. Sitemizde yer alan dekorasyon kategorisine girerek değişik çalışmalara da göz atmanızı öneririm.

source : http://www.thissortaoldlife.com/2012/07/07/diy-adirondack-chairs/

Holzstühle – wooden chairs – chaises en bois

Daha önce paylaştığımız Evde Yumurta Kolisinden Dekoratif Çiçek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir