Evde Kolay Amigurumi Balina Yapımı – Amigurumi Oyuncak Yapılışı

 

 

0

 

Evde Kolay Amigurumi Balina Yapımı – Amigurumi Oyuncak Yapılışı

Amigurumi oyuncak yapımı çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere yine amigurumi çalışmalarından birisi olan örgü oyuncak balina yapımı ile ilgili bir paylaşımda bulunacağım. Sizde evde amigurumi çalışmaları yapıyorsanız, bu modeli ilk kez görüyor olacaksınız.

Detaylı anlatımı olan çalışma videosunu izledikten sonra evde kolaylıkla sizde çocuğunuza veya evinize dekoratif olarak bu örgü oyuncağı yapabileceksiniz. Örgü balina oyuncak modeli ile ilgili anlatımlı video sonrasında hızlı ve kolay bir şekilde sizde oyuncak balina modelini yapabileceksiniz. Amigurumi balina oyuncak yapılışı ile ilgili kolay anlatımlı video ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-amigurumi-balina-oyuncak-modeli-yapimi

 

 

Daha önce paylaştığımız Eski Penyeden Dikişsiz Kolay Çanta Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir