Evde Kolay Amigurumi Oyuncak Köpek Yapımı – Anlatımlı

 

 

1

 

Evde Kolay Amigurumi Oyuncak Köpek Yapımı – Anlatımlı

Evde kolay amigurumi oyuncak köpek yapılışı ile ilgili paylaşacağım bu yazımdaki çalışma sayesinde sizde kolay bir şekilde evde amigurumi oyuncak yapımını öğrenebileceksiniz.

Amigurumi yani örgü oyuncak hem sağlıklı, hem de çalışma tamamlandığında ortaya çok güzel bir oyuncak modeli çıkmakta… bu sayede çocuklarınız hem sağlıklı bir şekilde eğlenebilirler.

Hem de daha farklı oyuncak modelleri yaparak onları daha çok mutlu edebilirsiniz. Evde kolay amigurumi oyuncak köpek yapılışı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-amigurumi-oyuncak-kopek-yapimi

knitted toys – strikkede legetøj – вязаные игрушки

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Eski Tişörtten Banyo Paspası Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. gülfem dedi ki:

    sağlık bir şekilde eğlenebilir deniliyor ama kullanılan malzemeler de çok önemli .. En basitinden oyuncakların içi POLYESTER ile dolduruluyor.Ne kadar sağlıklı olacak ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir