Evde Kolay Amigurumi Top Yapımı – Anlatımlı

 

 

0

 

Evde Kolay Amigurumi Top Yapımı – Anlatımlı

Evde amigurumi örgü oyuncak yapımı ile ilgili anlatımlı çalışmalara kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere evde kolay amigurumi top oyuncak yapılışı ile ilgili güzel ve anlatımlı bir çalışma paylaşacağım. Amigurumi yapımı ile uğraşıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışmayı takip ederek, sizde evde örgü top oyuncak yapabilirsiniz.

Çocuklarınıza bu sağlıklı çalışmayı yapıp, onların sağlıkla oyunlar oynamalarını sağlayabilirsiniz. Evde kolay amigurumi oyuncak yapımı ile ilgili diğer paylaşımları bu yazımın sonunda ki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde kolay amigurumi top yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-amigurumi-top-yapimi

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Bebek Önlüğü Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir