Evde Kolay Arkadaş Bileklik Modeli Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay arkadaş bileklik modeli yapmak için daha önce de çok güzel resimli anlatımlar paylaşmıştım. Evde basit bir şekilde arkadaş bilekliği yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda aşamalar gösterilmiş.

Nasıl yapacağınız ve ne yapmanız gerektiği tek tek açıklanmış ve gösterilmiş. Evde arkadaş bilekliği yapmak için bu yazımında altında karşınıza benzer çalışmalar çıkacaktır.

Onları da inceleyerek çok güzel arkadaş bileklik modeli yapmayı öğrenebilirsiniz. Evde arkadaş bilekliği yapmak isteyenler için önceden paylaştığım çalışmaları da incelemelisiniz.

 

 

Kolay takı yapmak için resimli anlatımdaki gibi malzemeleri temin ettikten sonra adım adım takı yapma çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Takıldığınız bir nokta olursa yorum olarak yazabilirsiniz. Evde kolay arkadaş bileklik yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

evde-kolay-arkadas-bileklik-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7409.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Polar Kumaşından Bozuk Para Cüzdanı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir