Evde Kolay Aslan Çizimi

evde-kolay-aslan-cizimi4

Evde Kolay Aslan Çizimi

Çocuklar için resim çizim örneklerini paylaşmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir şekilde adımları takip ederek evde kolay aslan çizimini gösteren bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde kolay aslan resimleri çizebilir ve çocuklarınızın öğrenebileceği şekilde yazıcıdan çıktılarını alabilirsiniz.

Evde kolay hayvan çizimi ile ilgili sitemizde yer alan nasıl çizilir kategorisinde sürekli olarak çalışmalar paylaşıyorum. Bu yazımda da yine kolay resim çizimi ile ilgili aslan resim çizimini paylaştım. Daha önce toplu olarak kolay hayvan resimleri çizme örnekleri paylaşmıştım. Evinizde çocuklarınıza hayvanları öğretiyorsanız ve kolay aslan çizmelerini istiyorsanız, bu çalışma tam size göre…

Birkaç hamle ile kolay aslan çizimini çocuklarınıza öğretebilirsiniz. Yapmanız gereken örnek resimlerdeki kolay adımları uygulamalarını çocuklarınıza öğretmek… gerisi çorap söküğü gibi gelecektir. Çocuklarınıza bu şekilde kolay resim çizim teknikleri ile her türlü hayvanı kolaylıkla çizebilmelerini de öğretmiş olursunuz. Hem eğlenecekleri hem de çizerken hayvanların isimlerini öğrenecekleri güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Şimdi sizleri evde kolay aslan çizimi ile ilgili anlatımlı resimlerle baş başa bırakıyorum.

Birkaç adımda kolay aslan nasıl çizilir? öğrenmiş oluyorsunuz. Bu güzel çalışmaları çocuklarınıza öğreterek onların eğlenerek kolay aslan çizebilmelerini de sağlamış oluyorsunuz. Sitemizde yer alan nasıl çizilir bölümüne girdiğinizde birçok hayvan resim çizim tekniklerini gösteren örnek çalışmalara ulaşabilirsiniz. Sizde çocuklarınıza resim çizmeyi severek öğretmek isteyenlerdenseniz mutlaka bu teknikleri çocuklarınıza eğlenerek öğrenmeleri için sunmalısınız. Bu sayede hem okulda resim dersleri iyi olacaktır. Hem de öğretmenlerinden iyi notlar alabileceklerdir.

source : http://www.how-to-draw-funny-cartoons.com/cartoon-lion.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Evde Kolay Aslan Çizimi

  1. çocuklara oldukça eğlenceli hale gelebiliyor çizerken , oğlum çizerken çok eğlendi

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*