EVDE KOLAY AYAKKABI SÜSLEME

 

 

 

evde-kolay-ayakkabi-susleme-553x415

 

 

Evde kolay ayakkabı süsleme çalışmaları ile yine karşınızdayız. Bu güzel çalışma hem kısa sürüyor. Hem de kendin yap çalışmasını herkes yapabilir. Kısa sürede sizde eski ayakkabılarınızı güzelleştirebilirsiniz. Evde ayakkabı süsleme örneklerini daha önce de çoğu kez paylaştığımı hatırlıyorum.

Hemen bu yazımın altında karşılaşacağınız ayakkabı süsleme örnekleri sayesinde sizde evinizde ki ayakkabıları süslemek isteyeceksiniz. Terlik süsleme veya plaj terliği yapmak gibi süslü çalışmaları sitemizde daha önce görmüştünüz.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da ise evde kolay ayakkabı nasıl süslenir sorularına kolay bir cevap olacak güzel bir çalışma paylaştık. Kısa sürede yapabilir ve sizde ayakkabı süsleme çalışması ile değişik süslü ayakkabılara sahip olabilirsiniz. Bu tür şirinliklerle etrafınızdakileri de şaşırtabilirsiniz.

Anlatımlı ayakkabı süsleme örnekleri sayesinde sizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Anlatımlı ayakkabı süsleme örneklerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Evde basit bir şekilde ayakkabı süslemek için bant kullanılmış. Yine kedi mimikleri yapılmış ve ayakkabı gerçekten çok şirin gözüküyor. Sizde aynısını yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

evde-kolay-ayakkabi-susleme

SEN KAÇ YILDIZ VERİRDİN ACABA? MERAK EDİYORUZ?
[TOPLAM: 0 ORTALAMA: 0]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*