Evde Kolay Ayakkabı Yenileme – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kolay Ayakkabı Yenileme – Resimli Anlatım

Eski tek renk ayakkabılarınızı yenilemek ister misiniz? evet bu yazımda paylaşacağım anlatımlı resimlerden yararlanarak sizde evinizdeki eski ayakkabılarınızı trend markalara çevirebilirsiniz. Resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde eski ayakkabılarınızı yenileyebilir ve keyifle giyebilirsiniz. Evde kolay ayakkabı yenileme çalışmasının resimli anlatımını nette dolaşırken yabancı bir sitede keşif ettim. Sizlere de paylaşmak istedim.

 

 

Gerçekten güzel çalışma ve sizde evde eskileri değerlendirme çalışmaları yapıyorsanız veya eskileri yenileme projelerini seviyorsanız bu yazımdaki çalışma çok hoşunuza gidecek. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı tüm ayakkabılarınız için deneyebilirsiniz. Eski ayakkabıları yenileme çalışmaları olarak diğer yenileme çalışmalarını sitemizde bulunan değerlendirme yenileme kategorisinde bulabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda farklı yenileme ve değerlendirme çalışmalarına da ulaşabileceğiniz bağlantılar çıkacaktır.

source : http://www.boho-weddings.com/2014/04/28/diy-glitter-shoes-and-black-tip-shoes/

Schuhe Erneuerungs – shoes renovation – Chaussures rénovation

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kumaştan Papyon Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir