Evde Kolay Ayakkabı Yenileme – Resimli Anlatım

evde-kolay-ayakkabi-yenileme3-720x415

Evde Kolay Ayakkabı Yenileme – Resimli Anlatım

Eski tek renk ayakkabılarınızı yenilemek ister misiniz? evet bu yazımda paylaşacağım anlatımlı resimlerden yararlanarak sizde evinizdeki eski ayakkabılarınızı trend markalara çevirebilirsiniz. Resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde eski ayakkabılarınızı yenileyebilir ve keyifle giyebilirsiniz. Evde kolay ayakkabı yenileme çalışmasının resimli anlatımını nette dolaşırken yabancı bir sitede keşif ettim. Sizlere de paylaşmak istedim.

Gerçekten güzel çalışma ve sizde evde eskileri değerlendirme çalışmaları yapıyorsanız veya eskileri yenileme projelerini seviyorsanız bu yazımdaki çalışma çok hoşunuza gidecek. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı tüm ayakkabılarınız için deneyebilirsiniz. Eski ayakkabıları yenileme çalışmaları olarak diğer yenileme çalışmalarını sitemizde bulunan değerlendirme yenileme kategorisinde bulabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda farklı yenileme ve değerlendirme çalışmalarına da ulaşabileceğiniz bağlantılar çıkacaktır.

source : http://www.boho-weddings.com/2014/04/28/diy-glitter-shoes-and-black-tip-shoes/

Schuhe Erneuerungs – shoes renovation – Chaussures rénovation

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*