Evde Kolay Bardak Mumluk Yapımı – Resimli Anlatım

evde-cam-bardaktan-mumluk-yapimi-737x415

Evde Kolay Bardak Mumluk Yapımı – Resimli Anlatım

Evde bardak mumluk yapımı ile ilgili paylaşacağım çalışma sayesinde sizde evinizde kısa sürede pratik bir şekilde harika mumluklar yapabileceksiniz. Bir önceki yazımda kahve fincanında mumluk yapılışı ile ilgili bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere cam bardaktan mumluk yapılışını anlatan pratik bir resimli anlatım paylaşacağım. Yine pek marifetli platformundan yararlandığımız bu güzel çalışma sayesinde sizde evinizde bu resimli anlatımdan esinlenerek, bu çalışmayı yapabileceksiniz. Evde kolay bardak mumluk yapılışına benzer çalışmaları yine sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Evde kolay bir şekilde sizlerde çeşitli mumluklar yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışma da hoşunuza gidecek. Resimli anlatımda farklı renkteki mumlar karıştırılarak harika bir görüntü ortaya çıkarılmış. Dilerseniz sizde aynı çalışmayı yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

evde-cam-bardaktan-mumluk-yapimi

bougeoir en verre – glass candle holder – Kerzenhalter aus Glas

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

2 Comments on Evde Kolay Bardak Mumluk Yapımı – Resimli Anlatım

  1. Damla hanımcım, sanırım beyaz sıvı mum malzemesi kullanılmış. Siz bunu hazır mumları eriterek sağlayabilirsiniz. Renkli mumlardan diğer renkleri yapabilirsiniz. Yapılışı oldukça kolay bir çalışmayı kendinize seçmişsiniz. Kolay gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*