Evde Kolay Bardak Mumluk Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

2

 

Evde Kolay Bardak Mumluk Yapımı – Resimli Anlatım

Evde bardak mumluk yapımı ile ilgili paylaşacağım çalışma sayesinde sizde evinizde kısa sürede pratik bir şekilde harika mumluklar yapabileceksiniz. Bir önceki yazımda kahve fincanında mumluk yapılışı ile ilgili bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere cam bardaktan mumluk yapılışını anlatan pratik bir resimli anlatım paylaşacağım. Yine pek marifetli platformundan yararlandığımız bu güzel çalışma sayesinde sizde evinizde bu resimli anlatımdan esinlenerek, bu çalışmayı yapabileceksiniz. Evde kolay bardak mumluk yapılışına benzer çalışmaları yine sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Evde kolay bir şekilde sizlerde çeşitli mumluklar yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışma da hoşunuza gidecek. Resimli anlatımda farklı renkteki mumlar karıştırılarak harika bir görüntü ortaya çıkarılmış. Dilerseniz sizde aynı çalışmayı yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

evde-cam-bardaktan-mumluk-yapimi

bougeoir en verre – glass candle holder – Kerzenhalter aus Glas

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kahve Fincanından Mumluk Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Damla dedi ki:

    Beyaz mum ve pastel boyami kullandiniz

  2. Nuray dedi ki:

    Damla hanımcım, sanırım beyaz sıvı mum malzemesi kullanılmış. Siz bunu hazır mumları eriterek sağlayabilirsiniz. Renkli mumlardan diğer renkleri yapabilirsiniz. Yapılışı oldukça kolay bir çalışmayı kendinize seçmişsiniz. Kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir