Evde Kolay Baskı Şal Yapımı – Resimli Anlatım

1x1.trans

Evde Kolay Baskı Şal Yapımı – Resimli Anlatım


Bu çalışmayı evinizde kendiniz de çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Resimli anlatımını paylaşacağım çalışmayı kolayca adımlarını yaparak, sizde kendinize çok güzel baskı şal modelleri yapabilirsiniz. Dilediğiniz şekilleri şalların üzerine basabilir ve ortaya yepyeni şal modelleri çıkarabilirsiniz. Sizde bu çalışmayı kolay bir şekilde evinizde yapabileceğinizi unutmayın. Yapmanız gereken sadece resimli anlatımda gösterildiği gibi adımları takip etmek ve kendi baskı şalınızı yapmak… evde kolay baskı şal yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimler alıntıdır. Tamamen fikir almanız amacıyla paylaşılmıştır. Kolayca sizde evinizde baskı şal çalışmasını yapabilirsiniz. Yapımı son derece kolay ve ortaya yepyeni şal modelleri çıkmakta… evde kolay baskı şal yapımı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

Imprimer châle – print shawl – Drucktuch

Evde Kolay Yıldız Örneği Nasıl Yapılır? - Anlatımlı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*