Evde Kolay Baskı Şal Yapımı – Resimli Anlatım

 

Evde Kolay Baskı Şal Yapımı – Resimli Anlatım

Bu çalışmayı evinizde kendiniz de çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Resimli anlatımını paylaşacağım çalışmayı kolayca adımlarını yaparak, sizde kendinize çok güzel baskı şal modelleri yapabilirsiniz. Dilediğiniz şekilleri şalların üzerine basabilir ve ortaya yepyeni şal modelleri çıkarabilirsiniz. Sizde bu çalışmayı kolay bir şekilde evinizde yapabileceğinizi unutmayın. Yapmanız gereken sadece resimli anlatımda gösterildiği gibi adımları takip etmek ve kendi baskı şalınızı yapmak… evde kolay baskı şal yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimler alıntıdır. Tamamen fikir almanız amacıyla paylaşılmıştır. Kolayca sizde evinizde baskı şal çalışmasını yapabilirsiniz. Yapımı son derece kolay ve ortaya yepyeni şal modelleri çıkmakta… evde kolay baskı şal yapımı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 

 

Imprimer châle – print shawl – Drucktuch

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Yıldız Örneği Nasıl Yapılır? - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*