Evde Kolay Bebekler İçin Hamak Yapımı

evde-kolay-cocuk-hamak-yapimi-737x415
Evde Kolay Bebekler İçin Hamak Yapımı

Evde Kolay Bebekler İçin Hamak Yapımı

Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz hamak yapılışı ile ilgili bu yazımda paylaşacağım anlatımlı videodan yararlanabilirsiniz. Çocuğunuz büyüyor evet ona bir hamak yani sallanan yatak yapma zamanı gelmedi mi ? Hadi o zaman güzel bir hamak yapalım. Bunu evde kolayca yapabilirsiniz. Evde kolay bebek hamağı yapımında kullanılacak ipleri evde kolayca bulabilirsiniz. Yada satın alıp en baştan başlayarak yapabilirsiniz.

Yapımı kolay olan bebek salıncak çalışmasını severek yapacaksınız. Çünkü onu çocuğunuz yani bebeğiniz kullanıyor olacak. Bunun için ip, battaniye ve varsa bir tahta yeterli olacaktır. Aslında bunu evde pratik bir şekilde kalın kartondan da yapanlar var. Sağlam olduğu söyleniyor.

Ancak çocuğunuz büyüdükçe ağırlığı taşıyamaz ve yapacağınız bebek salıncağı bozulabilir. Bu yüzden ince sunta veya tahta türü bir malzeme kullanmanızı tavsiye ederim. Kolay bir şekilde bebek hamak yapımını bitirip, çocuğunuzu güvenle sallayarak uyutabilirsiniz.

evde-kolay-cocuk-hamak-yapimi
Evde Kolay Bebekler İçin Hamak Yapımı

Evde kolayca yapacağınız bu güzel bebek hamağını veya bebek beşik çalışmasını geliştirebilir ve güzel bir şekilde farklı modellerini de yapabilirsiniz. Yapılışında zorlanmayacağınız güzel ve eğlenceli bir çalışma olduğunu söyleyebiliriz. Güzel çalışmayı severek yapacaksınız.

Evde kolay yapılan bu tür hamak beşik çalışmalarını farklı olarak yapıyorsanız? bize de iletebilirsiniz. Bunu daha da geliştirmek sizin elinizde. Paylaştığımız anlatımlı hamak beşik yapılışı çalışmalarının videolarından da faydalanabilirsiniz. Kolay gelsin arkadaşlar.

Güzel projelerle tekrar görüşmek dileğiyle arkadaşlar. İyi çalışmalar ve kolay gelsin. Bebeğiniz mışıl mışıl uyusun.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Evde Kolay Bebekler İçin Hamak Yapımı

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*