Evde Kolay Bez Bebek Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay bez bebek yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel bir şablon ve resimli anlatım paylaştım. Daha doğrusu bez bebek şablonu paylaştık desek daha doğru olur. Nasıl yapılacağı tam olarak verilmemiş. Ancak kumaştan bu tür çalışmaları yapmak için her zaman size bir şablon lazım olur. Bu yazımda paylaştığım şablon ile harika bez bebek çalışmaları yapabileceksiniz.

Evde kolay bez bebek yapmak için daha önce de bu tür güzel çalışmalar paylaşmıştım. Benzer oyuncak çalışmalarını sitemizdeki kendin yap ve oyuncak kategorilerinde bulabilirsiniz. Evde kolay bez bebek yapmak için paylaştığım resimli anlatımda şablon yer alıyor. Şablonun çıktısını alarak sizde bu güzel oyuncak çalışmasını yapabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay bez bebek yapmak için şablonu gösteren resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

evde-kolay-bez-bebek-yapmak

Daha önce de bez bebek şablonları paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde çeşitli bez bebekler yapabileceksiniz. Yapımı oldukça kolay olan bez bebek oyuncak yapımı ile ilgili çalışmaları evde zorlanmadan kolaylıkla istediğiniz malzemelerden yapabilirsiniz. Kumaştan bez bebek yapmak için paylaştığım şablonu bilgisayarınızdan çıktı alıp, kumaşın üzerine terzi kalemi ile kopyasını çıkarabilirsiniz.

Daha sonra makas ile kestikten sonra içine pamuk veya yün koyarak dikebilirsiniz. Yaptığınız bez bebek çalışmasında gözler için kırtasiyelerde satılan göz takımlarını kullanabilirsiniz. İsterseniz düğme olarak da bebeklere göz yapabilirsiniz. Diğer kısımlarını iğne iplikle farklı renkteki iple yapabilirsiniz.

source : http://stylowi.pl/18787653

 

 

Daha önce paylaştığımız Çoraptan Oyuncak Ayı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir