Evde Kolay Boncuktan Kolye Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay yapılan takı çalışmalarını çok seviyorum. Hatta birkaçını ben yapmış ve sitemizde de paylaşmıştım. Evde kolay boncuktan kolye yapmak isteyenler için bu yazımda oldukça detaylı ve teferruatlı bir şekilde anlatımı olan güzel bir resimli anlatım paylaştım. Evde kolye yapmak isteyenler bu çalışmadan yararlanıp benzerini veya farklısını da yapabilirler.

Kolay kolye yapabilmek için öncelikle daha önceden yapılmış bir çalışmanın size anlatımlı hali olması gerekir. İşte tam da burada resimli güzel bir anlatımla örnek çalışmadan yararlanarak aynısını sizde yapabilirsiniz. Evde boncuklu kolye yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • küçük pense.
  • boncuklar.
  • kolye ipi.
  • makas.
  • ince sarı zincir.
  • kolye bağlantı parçası.

Tüm bu malzemeleri incik boncuk satan dükkanlardan temin edebilirsiniz. Resimli anlatımı gösterdiğinizde tezgahtar kız size tüm malzemelerin aynısını veya benzerini önünüze getirecektir. Fazla bir para tutmayan malzemeleri bir araya getirip kolyeyi yaptıktan sonra inanılmaz güzel paralara satabilirsiniz. Bu sayede evinize ek gelir de getirmiş olursunuz. Evde boncuklu kolye yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-boncuk-kolye-yapmak

Evde boncuklu kolye yapıp kullanabilirsiniz. Değişik boncuklu kolyeler veya bileklikler yapabilirsiniz. Boncuklu bileklik yapmak için daha önce takı tasarım bölümünde güzel bir resimli anlatım paylaşmıştım. Bu yazımın hemen altında da benzer takı çalışmaları ve kolye yapmak için projelere ulaşabilirsiniz. Evde kolay kolye yapmak için daha değişik projeler buldukça bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/162166

 

Daha önce paylaştığımız Kumaştan Minyatür Kalp Yastık Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir