Evde Kolay Brandadan Su Balonu Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Kolay Brandadan Su Balonu Yapımı – Resimli Anlatım

Bu çalışmayı evde çocuklarınız için bahçeye yapmayı düşünebilirsiniz. Resimli anlatımlarda kalın bir branda kullanıldığı gözükmekte… yapılışı ile ilgili tam detay veremiyorum ama, eğer anlayanlar varsa resimli anlatımda nasıl yapıldığını çözebilirler. Yine yazımın sonunda kaynak site adresini de verdim. İlgilenenler kaynak adresten daha detaylı bilgi alabilirler.

 

 

Bu güzel çalışmayı evde kolay brandadan su balonu yapımı ile ilgili çalışmayı bence kalın bir branda kullanılarak yapılmış. Su sızıntısına çözüm demir kullanıldığı yazıyordu. Ancak dikiş kısımları yapıştırıcı mı? yoksa dikiş mi? onu tam anlayamadım. Yinede sizlere bu güzel görüntüleri paylaşmak istedim.

source : http://www.homemadetoast.com/2013/07/how-to-make-leak-proof-water-blob.html

Brenda ballons d’eau – brenda water balloons – brenda Wasserballons

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Yumurtanın İçine Not Kağıdı Nasıl Koyulur? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir