EVDE KOLAY CAM KAVANOZ SÜSLEME ÇALIŞMASI

 

 

0

 

Bu yazımda paylaştığım kendin yap çalışmasında evde kolay cam kavanoz süsleme çalışması yer alıyor. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde boş zamanlarınızda hobi olarak da değerlendireceğiniz bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Evde kavanoz süsleme çalışmalarını daha önce de hem videolu hem de resimli anlatım şeklinde paylaşmıştım. Evde kolay bir şekilde cam kavanoz süsleme çalışmaları yapabilirsiniz.

Daha farklı süsleme çalışmalarına hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz. Benzer çalışmaları hobi kategorisinde de bulabilirsiniz. Resimli anlatımlardan yararlanarak sizde kendinize yeni hobiler edinebilirsiniz.

 

 

Kolay yapılan birçok çalışmayı sitemizde sıklıkla paylaşmaya çalışıyorum. Şimdi sizleri evde kolay cam kavanoz süsleme çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-cam-kavanoz-susleme-calismalari

source : http://www.repiny.com/pin-3605.html

 

 

Daha önce paylaştığımız YENİ KEÇE PABUÇ KALIP ŞABLONU başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir